top of page

Koszt przesyłki i czas realizacji

Wysyłka kurierska (przedpłata)

Towar wysyłamy max do 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku. 

 

Wysyłka kurierska (płatność przy odbiorze)

Towar wysyłamy od razu po wpłynięciu zamówienia. Staramy się realizować wysyłki jak najszybciej. Zazwyczaj wysyłamy paczki jeszcze tego samego dnia w którym zostało złożone zamówienie. Istnieje możliwość zamówienia przesyłki w dwie strony. Wtedy koszt takiej dostawy wynosi 50,00zł, natomiast nie jest doliczana kaucja zwrotna, gdyż po otrzymaniu przesyłki w ten sam karton pakują Państwo swoją starą turbosprężarkę, naklejają list przewozowy, który znajduje się wewnątrz paczki i oddają turbinę kurierowi.

 

Kiedy wysyłamy zamówienia

Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku, do godz 15:00

 

Kiedy doręczane są zamówienia

Przesyłki kurierskie doręczane są w dni robocze w ciągu 24 godzin od nadania. W przypadku II strefy doręczeń (zazwyczaj pozamiejskiej), paczki doręczne są w ciągu 48 godzin. Doręczenie odbywa się w godzinach 8:00 – 18:00.

 

Co zrobić jeśli doręczenie przesyłki opóźnia się?

Status przesyłki można sprawdzić na podstawie numeru listu przewozowego kontaktując się telefonicznie z firmą doręczającą lub wprowadzając numer przesyłki na stronie kuriera:DPD: tel. 22 577 55 55, śledzenie przesyłki DPD

Koszt wysyłki:

 • 25zł wysyłką DPD krajowa, za pobraniem

 • 50zł wysyłka DPD krajowa za pobraniem + przesyłka zwrotna

 • 20zł wysyłka DPD krajowa, po przedpłacie na konto

 • 70-90zł wysyłka do krajów Unii Europejskiej, po przedpłacie

 • 0zł Odbiór osobisty, możliwość montażu turbosprężarki po wcześniejszym umówieniu z Naszym mechanikiem

Metody płatności:

 • wysyłka za pobraniem

 • przelew na konto bankowe

 • poprzez Płatności 24

Depozyt za starą Turbosprężarkę:

 • możesz najpierw zwrócić uszkodzoną turbosprężarkę, po czym my wysyłamy zregenerowaną- wtedy unikasz płacenia kaucji.

 • jeżeli chcesz otrzymać nową turbosprężarkę w ciągu 24 H, możemy wysyłać zregenerowaną turbosprężarkę natychmiast po otrzymaniu zamówienia, wtedy do ceny doliczamy kaucje 300 zł, która zostanie zwrócona po otrzymaniu uszkodzonej turbosprężarki (wystarczy że po otrzymaniu nowej turbosprężarki, wyślesz uszkodzoną turbosprężarkę za pobraniem 300 zł).

 • nie chcesz oddawać starej turbosprężarki? Wtedy cena turbosprężarki powiększana jest o 300 zł

 • masz już wymontowaną turbosprężarkę? zamawiasz u nas zregenerowaną z przesyłką zwrotną. My nie doliczmy kaucji, pokrywasz tylko koszty przesyłki w dwie strony (50zł). Po otrzymaniu przesyłki w ten sam karton pakujesz swoją starą turbosprężarkę, naklejasz list przewozowy, który znajduje się wewnątrz paczki i oddajesz turbinę kurierowi.

 • możesz odebrać turbosprężarkę osobiście, w siedzibie naszej firmy, wtedy oddajesz uszkodzoną turbosprężarkę bez wpłaty kaucji

Wymiana turbosprężarki: Na miejscu posiadamy  sprawdzonych mechaników, którzy specjalizują się w wymianie turbosprężarek. Konieczne jest jednak umówienie się telefonicznie na taką wymianę.

Bezpłatna diagnoza: Jeśli odeślesz nam Swoją turbosprężarkę jesteśmy w stanie ustalić, co było przyczyną jej uszkodzenia. Wystarczy, że dołączysz do niej karteczkę z numerem telefonu i krótką informacją.

Regeneracja Twojej turbosprężarki:Jeżeli nie mamy akurat Twojej turbosprężarki w magazynie, możemy zregenerować Twoją turbosprężarkę.

Informacje na temat metod płatności i numer konta możesz znaleźć  tutaj.

bottom of page