top of page

Certyfikaty i Raporty

Pracujemy na maszynach TurboTechnics.  Turbo Technics jest Angielską firmą działającą na rynku produkcji i regeneracji turbosprężarek. Odznacza się wyjątkowym wpływem na tworzenie i rozwój turbin poprzez ich projektowanie oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania.

Przedsiębiorstwo istnieje od 1981 roku, zatem ponad 35-letnie doświadczenie specjalistów w tej dziedzinie jest jego niewątpliwym atutem. Nasze maszyny potrafią rozpędzić wirnik do 300.000 obr/min, co zapewnia po wyważeniu nie tylko cichą pracę turbiny, ale również jej dłuższą żywotność. Kluczowymi cechami urządzenia są: prostota, dokładność oraz bardzo małe zużycie powietrza (zużywa do 75% mniej w porównaniu do konkurencji). Maszyny Turbo Technics są uznawane przez przemysł jako światowy standard dla nowoczesnych metod wyważania turbosprężarek. Czołowi producenci: Garrett, Holset, KKK i IHI w pełni zatwierdzają wyważanie na maszynach Turbo Technics.

Turbo Technics jest marką, która zapewnia prestiż oraz gwarancję produktu najwyższej klasy.

Do każdej turbosprężarki klient oprócz rocznej pisemnej gwarancji, otrzymuje od nas raporty wyważarki wysokoobrotowej, a gdy turbina posiada zmienną geometrię to także dostaje raport  z kalibracji tej zmiennej geometrii. Uwaga!!! Każda profesjonalna firma zajmująca się regenerację turbosprężarek wydaje takie raporty. Oznacza to, że turbosprężarka przeszła pozytywnie testy w za symulowanych warunkach - odpowiadających tym z którymi spodka się w aucie. Pozytywne testy są gwarancją trwałości, a także pewności, że turbosprężarka nie po zamontowaniu na aucie będzie "gwizdać". 

Naprawiamy także elektryczne sterownik Turbosprężarek.

Raport-z-wyważania-scaled.jpeg
Raport-z-przepływu-scaled.jpeg
bottom of page