Pracujemy na maszynach TurboTechnics. 30-letnie doświadczenie

Turbo Technics jest Angielską firmą działającą na rynku produkcji i regeneracji turbosprężarek. Odznacza się wyjątkowym wpływem na tworzenie i rozwój turbin poprzez ich projektowanie oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania. Przedsiębiorstwo istnieje od 1981 roku, zatem ponad 35-letnie doświadczenie specjalistów w tej dziedzinie jest jego niewątpliwym atutem.

Maszyna do kalibracjai mechanizmu geometrii VTR

Nasze maszyny potrafią rozpędzić wirnik do 300.000 obr/min, co zapewnia po wyważeniu nie tylko cichą pracę turbiny, ale również jej dłuższą żywotność. Kluczowymi cechami urządzenia są: prostota, dokładność oraz bardzo małe zużycie powietrza (zużywa do 75% mniej w porównaniu do konkurencji).

Maszyna do kalibracjai mechanizmu geometrii VTR

Maszyny Turbo Technics są uznawane przez przemysł jako światowy standard dla nowoczesnych metod wyważania turbosprężarek. Czołowi producenci: Garrett, Holset, KKK i IHI w pełni zatwierdzają wyważanie na maszynach Turbo Technics. Turbo Technics jest marką, która zapewnia prestiż oraz gwarancję produktu najwyższej klasy.

Do każdej turbosprężarki klient oprócz rocznej pisemnej gwarancji, otrzymuje od nas raporty wyważarki wysokoobrotowej, a gdy turbina posiada zmienną geometrię to także dostaje raport  z kalibracji tej zmiennej geometrii. Naprawiamy elektryczne sterownik Turbosprężarek.